Partneři

TWI

Společnost TrustWorthy Investment je lídrem na trhu investičních kovů, diamantů a numismatiky. Pro naše klienty zajišťujeme jakékoli množství investičního stříbra, zlata a platiny přímo z rafinérie Argor Heraeus. Do naší nabídky patří také investiční diamanty a to jak klasické barvy, tak vzácné barevné diamaty. Obchodujeme diamanty přímo z diamantových burz z Antverp, Hong Kongu, Izraele a USA. V oblasti numismatiky nabízíme našim klientům velmi široké portfolio investičních a pamětních mincí. TrustWorthy Investment dnes působí v pěti zemích Evropy, kde poskytuje jak investiční poradenský servis, tak nákup vybraných komodit a numismatiky.

AkontTrust

Akont, jehož historie sahá do roku 1992, je dnes s pobočkami v Praze, Bratislavě, Londýně a Nikósii největší českou společností s více než 60profesionály poskytujícími mezinárodní korporátní služby v oblasti transakčního poradenství, právní ochrany majetku, mezinárodního zdaňování a korporátní legislativy. Služeb nejčastěji využívají střední a velké společnosti, ale také menší a začínající subjekty. Akont si udržuje silnou vazbu na české a slovenské prostředí spojenou s přímým zastoupením v klíčových jurisdikcích a hustou sítí dlouhodobě spolupracujících partnerů.

Glatzova & Co.

Glatzová & Co. je přední nezávislou advokátní kanceláří, působící v České a Slovenské republice, která má za sebou 24 let dobré práce, stability a organického růstu a je jednou z nejstarších českých kanceláří. Díky hodnotám, jakými jsou silná firemní kultura a odpovědný styl práce, který je založený na vstřícnosti, ochotě a respektu, jak vůči klientům, tak i uvnitř firmy samotné, má společnost řadu klientů, kteří s ní spolupracují již deset či dvacet let.  Kancelář i její právníci jsou řadu let členy významných obchodních komor a podnikatelských asociací a pravidelně získávají významná ocenění od prestižních mezinárodních i domácích ratingových agentur.

OHMS

Společnost OHMS se dlouhodobě specializuje na dovoz prvotřídních německých ryzlinků z oblasti Mosely. Ryzlinky z Mosely se vyznačují vysokou mineralitou, vyváženým poměrem zbytkového cukru a kyselin a možností dlouhodobé archivace. OHMS je exkluzivním dovozcem vín z vinařství Fritz Haag, Schloss Lieser, Grans Fassian a Reinhold Haart, která patří v Německu i celosvětově ke špičce. Společnost OHMS dále nabízí raritní a ročníková šampaňská vína svě­toznámých značek. V naší rozsáhlé soukromé sbírce ve vlastních sklepích figurují archivní ročníky champagne z proslulých šampaňských domů jako je Salon, Bollinger, Deutz, Jacquesson, Pol Roger nebo Moët & Chandon. S vedením luxusních ochutnávek těchto skvostných a zcela ojedinělých vín máme rozsáhlé zkušenosti a můžeme je zajistit nejen v češtině, ale také v angličtině, ruštině, slovenštině, němčině nebo španělštině.

ALLIVICTUS

Allivictus, který se vyrábí v manufaktuře v České Skalici, obsahuje jen ten nejkvalitnější český česnek pocházející z Moravského Slovácka, z okolí Slaného a Litoměřic a jemný kvasný rafinovaný líh z lihovaru Chrudim. V roce 2014 Allivictus získal značku Český výrobek garantováno Potravinářskou komorou ČR, která garantuje spotřebiteli český původ výrobku a českou kvalitu.  Allivictus je kvalitní český doplněk stravy. Vyrábí se ručně a bez použití kovových nástrojů. Obsahuje 67 % česnekového macerátu a 33 % potravinářského lihu, žádné další přísady. Napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu, k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Oproti konzumaci čerstvého česneku tkví výhoda Allivictu především v tom, že obvykle nezpůsobuje žádné trávicí obtíže a již po krátké době není cítit z dechu ani potu uživatele.

ČAPKA

Vinařství Čapka navazuje na dlouholetou rodinnou tradici vinaření, jejíž počátky sahají až do konce 19. století. Mladý vinař Martin Čapka v posledních letech postupně přebral vinařství po svém otci Karlovi a je tak již pátou vinařskou generací v řadě. Vinice rodiny Čapkovy se rozkládají na výměře cca 5 ha, a to převážně v obci Josefov, na jedinečné viniční trati Kukvička. V této oblasti se mimo tradičních bílých odrůd dobře daří i odrůdám modrým, což umožňuje vyrábět vysoce kvalitní červená vína. Z hlediska objemu produkce se jedná spíše o menší vinařství, o to více péče však může být věnováno hroznům i vínu. V nabídce naleznete vína těchto odrůd: Sylvánské zelené, Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Rulandské šedé, Sauvignon, Tramín, Chardonnay, Aurelius, Pálava, Cabernet Moravia, Zweigeltrebe, Rulandské modré a Frankovka.

24safe

24SAFE je specialista v oblasti pronájmu plně automatizovaných bezpečnostních schránek s nejvyšší třídou bezpečnosti, NONSTOP přístupem a výhodnou polohou v centru Prahy. Vaše cennosti, důležité dokumenty a data tak mohou být bezpečně uloženy a zároveň dostupné, kdykoli je potřebujete. Samotný pronájem bezpečnostní schránky si lze sjednat velmi jednoduše, osobně či přes internet. K dispozici je pět velikostí schránek, s volbou vhodné možnosti pomůže klientům vyškolený personál. Ten rovněž poradí s výběrem z pestré nabídky doplňkových služeb jako je např. kontrola otisku prstu, individuální pojištění schránky na míru, rozšířený přístup ke schránce pro další osoby zvolené klientem. Anonymní přístup, 100% soukromí, NONSTOP provoz a pojištění uložené hotovosti bez limitu, to je 24SAFE.  

LEXUS PRAHA

Lexus je v prémiovém segmentu značka luxusních automobilů , která byla založena v roce 1989. Je proslulá v oblasti šetrnosti vůči životnímu prostředí, skvělým designem a v oblasti hybridních pohonů je celosvětovou jedničkou. Pokud chcete zažít Lexus, poznejte koncept luxusu v duchu „OMOTENASHI“ (japonské pohostinnosti) v nejmodernějším dealerství značky Lexus na adrese: LEXUS PRAHA , Bavorská 3 , Praha 5. V LEXUS PRAHA naleznete kompletní modelovou řadu značky Lexus, jedinečný systém osvětlení, designový nábytek a nejexkluzivnější použité materiály v celém interiéru dealerství. Jste srdečně zváni, více na www.lexus-praha.cz

NOTINO

Notino je největším on-line prodejcem parfémů a kosmetiky v Evropě. Poskytují nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších lokálních výrobců, které jinde nenajdete. Od prosluněných francouzských luk po omamný orient. Celkem u nich najdete přes 55 000 produktů od 1 150 značek na jednom místě. Všechno zboží máme k dispozici ve vlastním skladu. Notino se zrodilo v České republice již v roce 2004, kdy začali tvořit internetový obchod plný parfémů a kosmetiky. Dnes je z Notina značka, která působí ve 23 zemích a tento voňavý svět se nadále rozšiřuje. V jejich kamenných prodejnách si můžete nejen zdarma vyzvednout zboží objednané po internetu, ale také vyzkoušet bestsellery a novinky jejich sortimentu. Zkušené beauty specialistky vám ochotně představí všechny produkty a poradí s výběrem.

Flexioffice

Společnost FLEXI OFFICE s.r.o., razí moderní a inovativní přístup k podnikání, díky čemuž patří mezi špičku nejvýznamnějších poskytovatelů pronájmu servisovaných kanceláří na trhu. Vysoce reprezentativní kanceláře s veškerým administrativním a technickým zázemím, vybavené konferenční místnosti prezentační technikou a možnost pronájmu již od 1 hodiny. Nabízíme A k tomu excelentní servis našeho týmu  jazykově zdatná recepce, vyškolené asistentky, provozní manažer business centra, obchodní manažeři připravení ihned splnit vaše potřeby. Provozujeme business centra v České republice a na Slovensku, která jsou uzpůsobená pro klienty, kteří nechtějí trávit svůj čas hledáním a zařizováním kanceláří.

NORFOLK

Norfolk Asset Management s.r.o. je jednou z předních firem v oblasti zakládání a správy svěřenských fondů. Jejich cílem je navázat v České republice na staletou tradici trustů v zemích s anglosaským právním systémem, kde se tento institut stal běžně užívaným způsobem ochrany majetku zakladatele. Společnost Norfolk je součástí mezinárodně etablované poradenské skupiny, která se zaměřuje na odbornou pomoc v oblasti daní, práva a korporátních služeb. Skupina působí na trhu již 25 let a za tu dobu pomohla stovkám českých i zahraničních klientů. Vždy pro ně byla zásadní efektivní ochrana klientova majetku a rozvoj jeho portfolia. Zařazení svěřených fondů mezi  jejich služby a zřízení samostatného projektu pro ně znamená další důležitý krok v dlouholeté snaze o poskytování komplexního servisu, ušitého na míru dle potřeb konkrétního odběratele. Norfolk poskytuje služby při založení svěřenských fondů, správu svěřenského fondu, poskytuje profesionální svěřenské správc, dohlížitele a poradenství v průběhu existence svěřenského fondu i v okamžiku jeho zániku.